Про нас - Туристична агенція "SUNNY DAYS"

(067) 689 88 99

(066) 689 88 99

(073) 689 88 99

Заказать тур

(067) 689 88 99

(066) 689 88 99

(073) 689 88 99

03186, м. Київ, Чоколівський бульвар 13

Про нас

Туристична агенція «SUNNY DAYS» підбере найкращий варіант відпочинку для будь-якого бюджету, та в будь-який куточок світу! Ми знаємо, як для мандрівників важливі якісний сервіс, достовірна інформація про тур, про готелі, про країни, особливо в час коли є обмеження по їх відвідуванню. Також допоможемо при виборі курорту. Ми завжди стараємось, щоб турист отримав найвищу якість, без переплат. Основний принцип роботи нашої команди - клієнт повинен бути задоволений відпочинком на 100%, починаючи з етапу його планування і до повернення на рідну землю.

Ми цікавимося всіма важливими для туристів деталями відпочинку, так як це допоможе зробити обслуговування і саму подорож ще кращою. Особлива увага приділяється побажанням, потребам і навіть дрібним примхам кожної окремої людини. Коли Ви приходите до нашої агенції, то відчуваєте - Вам дійсно раді і готові зробити все можливе, щоб Ви залишилися задоволеними в повній мірі і насолодилися довгоочікуваним відпочинком.

Ми працюємо чесно і тільки так, боремося за кожного туриста, бо знаємо, що задоволені обслуговуванням клієнти стають постійними і приводять друзів та знайомих! Всі туристичні подорожі оформляємо офіційно, ніколи не відмовляємося від своїх зобов'язань. Ми надаємо допомогу нашим клієнтам, як до початку подорожі так і під час його.Допоможемо вибрати відпочинок, який буде повністю відповідати Вашим побажанням. Ми не просто підберемо оптимальний варіант, але і зробимо все, щоб Ваша подорож пройшла саме так, як було заплановано. Надаємо тільки перевірену і достовірну інформацію про готелі та курорти, інформуємо щодо сервісу та попереджаємо про можливі нюанси які можуть трапитись в період подорожі, і відповідно консультую як саме вирішити те чи інше питання за кордоном.Завдяки успішній співпраці зі світовими лідерами туристичного ринку і найуспішнішими туроператорами, наша агенція пропонує одні з найкращих цін на відпочинок.

Туристична агенція «SUNNY DAYS» - це: Якісний сервіс + Захист ваших інтересів + Кращі ціни.