Про нас

Туристична агенція «SUNNY DAYS» підбере найкращий варіант відпочинку для будь-якого бюджету, та в будь-який куточок світу! Ми знаємо, як для мандрівників важливі якісний сервіс, достовірна інформація про тур, про готелі, про країни, особливо в час коли є обмеження по їх відвідуванню. Також допоможемо при виборі курорту. Ми завжди стараємось, щоб турист отримав найвищу якість, без переплат. Основний принцип роботи нашої команди - клієнт повинен бути задоволений відпочинком на 100%, починаючи з етапу його планування і до повернення на рідну землю.

Ми цікавимося всіма важливими для туристів деталями відпочинку, так як це допоможе зробити обслуговування і саму подорож ще кращою. Особлива увага приділяється побажанням, потребам і навіть дрібним примхам кожної окремої людини. Коли Ви приходите до нашої агенції, то відчуваєте - Вам дійсно раді і готові зробити все можливе, щоб Ви залишилися задоволеними в повній мірі і насолодилися довгоочікуваним відпочинком.

Ми працюємо чесно і тільки так, боремося за кожного туриста, бо знаємо, що задоволені обслуговуванням клієнти стають постійними і приводять друзів та знайомих! Всі туристичні подорожі оформляємо офіційно, ніколи не відмовляємося від своїх зобов'язань. Ми надаємо допомогу нашим клієнтам, як до початку подорожі так і під час його.Допоможемо вибрати відпочинок, який буде повністю відповідати Вашим побажанням. Ми не просто підберемо оптимальний варіант, але і зробимо все, щоб Ваша подорож пройшла саме так, як було заплановано. Надаємо тільки перевірену і достовірну інформацію про готелі та курорти, інформуємо щодо сервісу та попереджаємо про можливі нюанси які можуть трапитись в період подорожі, і відповідно консультую як саме вирішити те чи інше питання за кордоном.Завдяки успішній співпраці зі світовими лідерами туристичного ринку і найуспішнішими туроператорами, наша агенція пропонує одні з найкращих цін на відпочинок.

Туристична агенція «SUNNY DAYS» - це: Якісний сервіс + Захист ваших інтересів + Кращі ціни.