Тури в розстрочку

Будь-який тур у нашому турагентстві можно оплатити за допомогою терміналу ддля прийому оплати з кредитних карток, а також по інтернет банкінгу.

Для вас доступні такі послуги:

Передоплата або повна оплата за тур в рахунок кредитних коштів у ПриватБанку пільговий безпроцентний період до 55 днів);

Послуга Оплата частинами для клієнтів ПриватБанка

Послуга Миттєва розстрочка від ПриватБанка

Оплата частинами від ПриваБанка

Послуга доступна власникам карток ПриватБанку: - картка «Універсальна»; - картка "Універсальна Gold»; - елітних карт для VIP-клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia / Elite)

За цією програмою Ви можете скористатися оплатою частинами до 3 платежів БЕЗ ПЕРЕПЛАТИ.

При розбивці оплати на 3 платежі (3 місяці) відсотки по кредитуванню ми візьмемо на себе*. Важливо, щоб на карті у Вас була сума, рівна першій частині оплати (1/3 частина). Подробиці - 3700 (інформаційна служба ПриватБанк).

* Тури по акції оператора Промо-прайс, Ексклюзив-прайс і автобусні тури в даній акції не беруть участь. При бронюванні вищевказаних турів відсоток по кредитуванню складе від 4%. Умови по кредитуванню для Вас прорахує менеджер офісу.

Для того, щоб купити тур по акції «Оплата частинами», Вам не обов'язково їхати до нас в офіс. Ви можете оплатити рахунок з будь-якої точки Києва або України онлайн!

Як скористатися сервісом Дізнайтеся доступну суму ліміту по сервісу - надішліть SMS на номер 10060 з текстом chast. Виберіть туристичну путівку у нас в офісі - партнері ПриватБанку.

Миттєва розстрочка від ПриватБанка

Послуга Миттєва розстрочка доступна власникам карток ПриватБанку.

1. На які тури розповсюджується акція? Акція діє абсолютно на всі тури з будь-якою датою вильоту.

2. Хто може отримати розстрочку на тур? Розстрочку може отримати кожен турист, який є клієнтом Приватбанку, без проблемної кредитної історії.

3. Якими картками можна оплатити покупку? • картка "Універсальна"; • картка "Універсальна Gold»; • елітні картки для VIP-клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia / Elite).

4. Що повинен надати турист для здійснення покупки? Тільки картку. Надавати паспорт і довідку про доходи не потрібно. Ви отримуєте чек на покупку та договір на туристичне обслуговування.

5. Чи є додаткові комісії? За послугою Миттєва розстрочка комісія банку становить 2,9% на місяць

6. Як дізнатися ліміт для оплати по сервісу? Відправити SMS з текстом chast на номер 10060. Або ж звернутися до відділення Приватбанку.

7. На скільки частин можна розділити оплати? Ви самостійно визначаєте, на скільки частин розділити покупку, для того, щоб потім рівними частинами щомісяця виплачувати. Гроші списуються з вашої банківської карти. Максимальна кількість платежів 24.